Tak zwany jednoręki bandyta to jeden z najpopularniejszych rodzajów gier hazardowych jakie znajdziemy w kasynach internetowych. Mimo tego, że gracz nie może praktycznie w żaden sposób wpływać na przebieg rozgrywki to gracze uwielbiają ryzykować swoje pieniądze na takich automatach do gry. Na czym polega fenomen jednorękich bandytów ?

Ten rodzaj gry hazardowej wprawdzie uniemożliwia graczowi stosowanie jakichkolwiek strategii, ale na pewno jest interesujący, szczególnie z uwagi na bardzo dynamiczną rozgrywkę. W ciągu zaledwie kilku minut rozegrać można wiele gier i powiększyć swoje konto nawet o kilka tysięcy procent.

Celem klienta kasyna, grającego na automacie do gry jest wylosowanie odpowiedniej kombinacji symboli.

Standardowy wygląd gry jest następujący – pięć bębnów oraz trzy rzędy. Każda gra posiada swoją liczbę linii płatnych, a gracz decyduje ile z nich chce pokryć stawką. Im więcej takich linii będzie pokrytych stawką, tym większe szanse na wygranie, ale też wzrastają koszty gry, które wynoszą dokładnie tyle ile stawka na linię razy liczba linii. Podczas gdy jeden jednoręki bandyta posiada 5 linii płatnych, inny może posiadać ich 40 lub nawet 243 !

Wygrywający układ w tym rodzaju gier hazardowych to taki kiedy na jednej linii płatnej pojawią się co najmniej trzy identyczne symbole.

Im będzie ich więcej, tym większa będzie wygrana przypisana do konta gracza. Każdy symbol posiada swoją wartość i podczas gdy wylosowanie pięciu najsłabiej płatnych symboli przyniesie nam zysk w wysokości 10 euro, to wylosowanie trzech najlepiej płatnych da nam zysk 100 euro, nie mówiąc o tym jak wiele wygrać można losując pięć najlepiej płatnych symboli.

Nic również nie stoi na przeszkodzie by podczas jednej gry wylosować więcej niż 1 wygrywający układ. By tak się stało nie tylko musimy mieć wielkie szczęście, ale także pokryć stawką więcej linii płatniczych. W takim wypadku wszystkie wygrane sumują się ze sobą, dając spore szanse na zgarnięcie małej fortuny ! Jak widać gry typu jednoręki bandyta to dynamiczne emocje i szanse na wygranie sporych pieniędzy w naszym ulubionym kasynie online.

Automaty