LVbet
Najbardziej wyczekiwana premiera na rynku hazardowym już za nami. Serwis LVbet zakończył fazę testów i pojawił się jako pełnoprawny operator hazardowy. Czego możemy się spodziewać po zarządzanym przez firmę LV Energy Drink serwisie? No cóż, dokonania firmy sprawiają, że spodziewamy się wiele pozytywów.

Las Vegas Energy Drink to firma, która jest dobrze rozpoznawalna na polskim rynku jako producent popularnego napoju energetycznego. Co więcej, rozpoznawalność ta wzrosła, gdy firma dołączyła do grona oficjalnych partnerów Reprezentacji Polski w piłce nożnej. I po takich rekomendacjach, oczekiwać od firmy mamy prawo dużo. Czy słusznie?

Jak najbardziej tak! Serwis już od samego początku zasługuje na bardzo pozytywne recenzje. Szeroki wybór dyscyplin sportowych i dobre kursy w dziale zakładów bukmacherskich. W internetowym kasynie rozmaite gry, od stolikowego pokera, blackjacka czy ruletki, po popularne i lubiane automaty slotowe, które wzbudzają wiele emocji przy zakręcaniu bębnami.

W ofercie promocyjnej póki co bez rewelacji, ale dajmy serwisowi trochę czasu, a na pewno się nie zawiedziemy. Na chwilę obecną dostępny jest bonus powitalny dla nowych klientów, który podwoi naszą pierwszą wpłatę maksymalnie do kwoty 150 Euro. LVbet znajduje się w najistotniejszej, początkowej fazie działalności. Najbliższe posunięcia marketingowe będą miały ogromny wpływ na to jak serwis ustabilizuje swoją pozycję na rynku. Potrzebni są nowi klienci, a tych najprościej zachęcić atrakcyjnymi promocjami. Bardzo prawdopodobne jest zatem, że w najbliższym czasie pojawi się program lojalnościowy, w którym będziemy mogli zapraszać swoich znajomych do założenia konta w serwisie, a za każdą zachęconą przez nas osobę otrzymamy dodatkowe środki. df117910a281942b498f2b568b5fbeeda3

Oczekiwania względem LVbet są bardzo duże, ale wydaje się, że firma spełni pokładane w niej nadzieje. Kto wie, być może na naszych oczach rodzi się prawdziwy gigant na rynku hazardowym? Jedno jest pewne, LV Energy Drink to firma, która na biznesie się zna i ma wszystkie niezbędne atuty potrzebne do zbudowania takiej potęgi.