Gra slotowa Dr. Fortuno

Jak sugeruje nazwa gry, slot Dr. Fortuno przynosi magię, w tym magiczne wygrane na bębnach od pierwszego obrotu. To wysokiej jakości wydanie Yggdrasil Gaming zawiera 5 bębnów i 20 linii płatniczych z dość dobrym zakresem monet, począwszy od zaledwie 0,10 kredytu, aż do 100 kredytów. Podczas sesji gry Dr. Fortuno, punterzy mogą skorzystać z trzech bonusów, w tym trybu Wheel of Fortuno, pełnego nagród pieniężnych, hojnych do 5x zwycięskich multiplikatorów i mnóstwa darmowych spinów.

Automat do gry Dr. Fortuno posiada również imponujący progresywny jackpot i wiele więcej. Ponieważ gra jest zasilana przez jednego z wiodących dostawców zawartości kasyna online, posiada najnowocześniejszą grafikę i wizualizacje. Bębny do gry są osadzone w podróżującym cyrku Dr. Fortuno, wypełnionym wszelkiego rodzaju magicznymi, tajemniczymi ofertami. Atmosfera gry jest dość intrygująca, zwłaszcza, że zintegrowano w niej przerażający podkład dźwiękowy.

Symbole gry obejmują różnokolorowe butelki z eliksirem oraz trzy różne stroje Dr. Fortuno’s, w tym nocne bliźniaki, głowę z ogniem i czarownicę z wodą. Są to symbole o wyższej wartości, które pojawiają się w grze w postaci trzech wysokich symboli. Najbardziej satysfakcjonujący symbol nagradza wypłaty warte do 20x stawka gracza. Symbol wild w grze jest przedstawiony jako sam Dr. Fortuno, który oprócz tego, że zastępuje zwykłe symbole, pojawia się także trzy symbole o wysokiej wartości.

Wszystko o dzikich wygranych

W slocie Dr. Fortuno znajdują się dzikie symbole, które raz wylądowały na kołowrotkach, aby zapełnić całe kołowrotki dzikami. Jeśli symbole wild po dotknięciu bębnów staną się częścią wygrywających kombinacji, zostanie uruchomiony tryb bonusowy Wheel of Fortune. W tym momencie gracze otrzymują jeden obrót na Koło Fortuny, a dodatkowe symbole wild Fortuno, które uruchomiły grę, przynoszą dodatkowy obrót.

Dzięki trybowi bonusowemu Dr. Fortuno gracze mają szansę na wygranie jackpota w grze, zdobycie wygranych wartych od 1x do 5x swojej stawki, otrzymanie większej ilości obrotów na kole bonusowym lub uzyskanie od 2x do 5x zwycięskich multiplikatorów. W przypadku trafienia na automat z jackpotem w grze, pole jackpota zostaje odblokowane, a ponowne trafienie na ten automat oznacza wygranie jackpota.