Gra slotowa Go Inferno

Jako jeden z najwybitniejszych, wiodących twórców zawartości kasyn online, Play’n GO wykonał tak wspaniałą robotę ze swoim klasycznym, owocowym slotem Inferno Star. Chociaż gra jest zasadniczo klasyczną grą, cechuje się nowoczesnymi zwrotami akcji, co w tym przypadku oznacza bardziej satysfakcjonujące wygrane. Jej konfiguracja gry zawiera 5 bębnów z 5 liniami płatniczymi.

Zakres zakładów zaczyna się od 0,05 i wynosi do 100 kredytów na obrót na każdym urządzeniu do gier. Ta gra oparta na słońcu i wyposażona jest w super-nagrywający bonus Raging Sun Re-Spins, podczas którego gracze mogą wbić do kieszeni nagrody warte nawet 2500x ich stawki. Oprócz tego bonusu, slot Inferno Star posiada również zablokowane symbole, które są bardzo przydatne podczas sesji gry.

Warto również wspomnieć, że slot Inferno Star posiada wysokie lotne obroty i dość korzystny RTP, który wynosi około 96,38%. Jest to zdecydowanie powyżej średniej, jeśli chodzi o proste gry, takie jak slot Inferno Star.

Wejdź w Światło i ciesz się niesamowitym widowiskiem wizualnym

Podobnie jak w przypadku Play’n GO, slot Inferno Star wygląda pięknie, a jego ognista kolorystyka pasuje do ognistego motywu. Przy pierwszym obrocie w tej grze, gracze wchodzą w światło, które jest zdmuchiwane przez jasną, kolorową scenerię i symbole, które pojawiają się na jej rolkach. W rzeczywistości, wszystko wygląda jaśniej podczas gry w Inferno Star i to było główną ideą twórcy. Relaksująca ścieżka dźwiękowa grająca z tyłu pasuje do tych jasnych elementów wizualnych.

W grze chodzi o słońce, więc na jego tle widać masywne palące się słońce. Automat Inferno Star również czerpie inspirację z klasycznych symboli o tematyce owocowej, więc jego bębny są pełne wiśni, jabłek, śliwek, cytryn, winogron i arbuzów. Najcenniejszy z nich przynosi wygraną wartą nawet 500x stawkę graczy za pięć pasujących do siebie symboli wylądowanych na linii wypłat. Oprócz tych standardowych symboli, slot Inferno Star posiada również super ważne symbole rozproszonego szalejącego słońca, które uruchamiają główny tryb bonusowy gry.