Gra slotowa Machina

Slot Machina Megaways zasilany przez oprogramowanie Kalamba Games i Relax Gaming, gracze wchodzą do świata, w którym rządzą wszelkiego rodzaju roboty. Ta futurystyczna gra oferuje hojne możliwości wygrywania na 6 bębnach i do 46.656 linii wypłat. Monety w grze wahają się od 0,60 do 600 kredytów, które gracze mogą zainwestować w każdy obrót. Gra jest kolejną imponującą wersją, która wykorzystuje popularny silnik gier Megaways opracowany przez Big Time Gaming.

Jeśli chodzi o tematykę, automat do gry Machina jest zasadniczo grą o tematyce science fiction, wypełnioną nagradzającą rundą bonusową, która przynosi darmowe obroty, jak również nagradzające symbole wild i ulepszenia symboli. Co więcej, dzięki bonusowi w postaci Platynowego Jackpota, gracze mogą wygrać nawet do 1000 razy większą stawkę. Tutaj gracze mogą spodziewać się niesamowitych, wysokiej lotności akcji w grze z doskonałym RTP w wysokości od 96,59% do 97,42% w zależności od liczby linii wypłat.
Pod względem wizualnym i wzornictwa, automat do gry Machina ma zdecydowanie futurystyczny klimat, ponieważ jego bębny są osadzone w futurystycznym pejzażu miejskim. Na bębnach gracze znajdą niżej wycenione symbole przedstawione jako królewskie oraz kilka postaci męskich i żeńskich, które pełnią rolę wyżej wycenionych symboli gry. Najbardziej satysfakcjonującym standardowym symbolem w grze jest cyborg, który płaci do 3,33x stawkę gracza.

Symbole wild przedstawione w grze jako żetony komputerowe, oprócz tego, że zastępują standardowe symbole, mają również wysokość jednego, dwóch, trzech lub nawet czterech symboli. Oprócz tego specjalnego symbolu, slot maszynowy posiada również inny symbol bonusu, który aktywuje jego tryb Hyper Bonus, który zawiera darmowe spiny i inne niespodzianki.

Hyper Bonus, darmowe obroty i trzy poziomy Jackpota

Jeśli chodzi o bonusy, gniazdo Machina nie robi wrażenia. Jeśli chodzi o tryb Hyper Bonusu, gracze uruchamiają go poprzez jednoczesne trafienie trzech lub więcej symboli bonusowych. Symbole te nie tylko uruchamiają funkcję bonusu, ale także przynoszą wypłaty warte do 15x stawki gracza. Bonus zawiera do 18 darmowych obrotów i jokerów. Za każdym razem, gdy gracze wylądują w trybie bonusowym, symbol wild jest zbierany w liczniku bonusowym znajdującym się po prawej stronie ekranu gry.

Po zapełnieniu tego licznika bonusowego, gracze otrzymują 2 dodatkowe darmowe obroty, podczas gdy wszystkie najniżej opłacane symbole przedstawione jako postacie ludzkie są przekształcane w najbardziej opłacalne symbole cyborgów. Dzięki licznikowi bonusów, gracze mogą uzyskać więcej darmowych obrotów i więcej ulepszeń symboli, ponieważ nie ma ograniczenia co do tego, ile razy gracze mogą zresetować licznik bonusów. Za każdym razem, gdy licznik bonusowy zostanie zresetowany, kolejne symbole o niższej wartości są zamieniane na cyborgi.