Gra slotowa Spinsane

Zgodnie z oczekiwaniami jednego z wiodących dostawców treści dla kasyn online, to wydawnictwo oparte na NetEnt oferuje wiele korzyści związanych z grami, zarówno pod względem wizualnym jak i bonusowym. Slot Spinsane wydany w czerwcu 2019 roku posiada bardzo korzystny RTP w wysokości około 96,26%, 5 bębnów i 27 linii płatniczych. Gra oferuje doskonały zakres zakładów, zaczynając od 0,10 do 500 kredytów na obrót.

Ponieważ gra jest tworzona przy użyciu najnowszej technologii HTML5, dostęp do niej jest możliwy za pośrednictwem każdego nowoczesnego urządzenia przenośnego z systemem operacyjnym Android i iOS. Szczególną cechą slotu Spinsane jest to, że jest on wyposażony zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne funkcje, które zapewniają doskonałą kombinację starego i nowego dla wciągających doznań z gry. Motyw przewodni gry jest nie mniej imponujący, zainspirowany rdzennymi mieszkańcami Ameryki Północnej, których głównym tematem są zwierzęta.

Slot Spinsane charakteryzuje się dużą lotnością, a kilka ciekawych bonusów daje graczom możliwość korzystania z super symboli, dzikich bębnów i darmowych obrotów. Jeśli chodzi o symbole gry, gracze będą gonić dzikie wilki, wilcze łapy, wilcze zęby i tym podobne. Najbardziej satysfakcjonującym symbolem Spinsane’a są symbole super wilka, które mogą dać wygraną wartą 500x stawkę graczy za pięć pasujących do siebie symboli.

Symbol zwykłego wilka również bardzo dobrze się opłaca, oferując wygrane warte nawet 50x stawkę gracza. Należy zauważyć, że symbole super wilka działają jak wilki, które zastępują zwykłe symbole płatne na bębnach. Oprócz tych jokerów, slot Spinsane posiada również zwykłe jokery, które mają swoją zwykłą funkcjonalność. Ponadto, podczas rozgrywki, gracze powinni mieć oko na symbole wilków wyjących, które uruchamiają bonus Spinsane Free Spins.

Bonusy

Jak już wspomniano w powyższej sekcji, slot Spinsane oferuje darmowe obroty, które gracze uruchamiają lądując co najmniej pięć symboli wyjących wilków. Każdy symbol scatter daje 2 darmowe obroty, więc gracze mogą skończyć na 10 darmowych obrotach. Co więcej, wypełnienie bębnów Spinsane symbolami scatter oznacza zdobycie 30 darmowych obrotów.

Podczas tego trybu bonusowego, każdy dodatkowy scatter wylądowany na bębnach daje jeden dodatkowy darmowy obrót i nie ma żadnego limitu na to, ile darmowych obrotów mogą wygrać gracze. Dodatkowo, w tym trybie bonusowym Spinsane, bębny gry dwa, trzy, cztery i pięć stają się dzikimi bębnami, które ułatwiają zdobywanie zwycięskich kombinacji. Choć gra jest dość prosta, to jednak nadal przynosi niesamowite wygrane z najlepszymi wypłatami o wartości 5.000x stawki dostępnej dla graczy w każdym darmowym obrocie i podstawowym obrocie gry.