Gra slotowa Wild Worlds

NetEnt jako jedna z wiodących, o ile nie wiodąca marka w branży, stworzyła na przestrzeni lat wiele mega popularnych, niezwykłych gier, zwłaszcza w kategorii slotów online. Jedną z gier, która charakteryzuje się unikalnymi działaniami spinningowymi jest slot Wild Worlds. Ta wysoce autentyczna gra wyposażona jest w siatkę gier 5×5 i posiada nagradzający silnik gry „cluster pays”, który umożliwia wygrywanie kolejnych wygranych.

Przy pierwszym obrocie na slocie Wild Worlds, gracze dołączają do dziwacznej ekipy złożonej z trzech pierzastych gigantów, którzy są zdeterminowani, aby uratować swoje światy przed inwazją obcych. Podczas gdy gracze pracują nad pokonaniem tego świata, mogą cieszyć się mnóstwem wielkich wygranych i innych niespodzianek. Dostęp do slotu Dzikie światy można uzyskać za pomocą dowolnego urządzenia do gier i grać w nim od 0,20 do 400 kredytów na obrót.

Ponieważ gra wykorzystuje silnik gry Avalanche, gracze mogą cieszyć się ciągłymi wygranymi, jak również mnóstwem dodatkowych jokerów. Ponadto, mogą oni korzystać z darmowych spinów i zniszczonych symboli. W grze dostępnych jest kilka różnych typów jokerów, w tym losowe i rozprzestrzeniające się. Wygląda na to, że Slot na Dzikie Światy ma ciekawą, inspirowaną kreskówkami grafikę z futurystycznym wyczuciem pasującą do jego motywu.

Gdy gracze rozpoczną tę podróż, zobaczą głównych superbohaterów Green Bird, Pink Bird i Blue Bird w swojej siedzibie, przedstawionych po lewej stronie bębnów. Po prawej stronie ekranu znajdują się bębny, na których gracze tworzą zwycięstwo, otrzymując co najmniej trzy pasujące symbole po przekątnej, w poziomie i w pionie. Przedstawione symbole to zarówno kolorowe kamienie szlachetne, jak i twarze superbohaterów.

Symbole Dzikich Wygranych (Wild Winnings)

Jak już wcześniej wspomniano w tym Przeglądzie Dzikich Światów, w grze znajduje się kilka różnych symboli wild, które oprócz tego, że zastępują zwykłe symbole, przynoszą również hojne wypłaty. Najcenniejszym symbolem jest korona, która daje wygraną wartą nawet 100x stawkę gracza. Ta wypłata jest również zarezerwowana na wylosowanie pięciu pasujących symboli jokerów.

Kiedy gracze otrzymują wygrywające kombinacje, które zawierają któryś z trzech symboli superbohaterów, wszystkie pozostałe symbole tego samego rodzaju z wygrywających kombinezonów zamieniają się w symbole wild. Jedną z głównych cech bonusowych slotu Wild Worlds jest funkcja Destroy, która pojawia się w grze losowo przy nie wygrywających obrotach punterów. Po uruchomieniu tego bonusu, na bębnach pozostaną symbole tylko jednego koloru, podczas gdy wszystkie inne zostaną zniszczone.